Технології

Смартфони з 5G забезпечать швидкість завантаження до 10 Гбіт / с

Snapdragon X65

Американський процесорний гігант Qualcomm представив новий модем для смартфонів Snapdragon X65.

Головною особливістю модемної системи Snapdragon X65 стало те, що вона є обнолвяемой, тобто Qualcomm спільно з партнерами надалі зможуть оснащувати Snapdragon X65 новими функціями через обноловения прошивки.

Як заявляє Qualcomm, модем Snapdragon X65 може досягати максимальної швидкості завантаження до 10 Гбіт/с. Це значно більше, ніж Snapdragon X60, який в піку забезпечував 7,5 Гбіт/с.

Однак варто зазначити, що для Snapdragon X65 такі можливості — це заділ на майбутнє, оскільки поки що мережі 5G знаходяться на ранньому етапі розвитку, і жодна мережа поки не може забезпечити таких швидкостей.

Читайте також:  NeXt iFLY - безпілотна кабінка для польотів по місту

Snapdragon X65

Snapdragon X65 підтримує технологію 3GPP Release 16, яка дозволяє поліпшити з’єднання і збільшити енергоефективність модему.

Крім того, новинка в своїй роботі використовує штучний інтелект, який дозволяє їй розуміти, які антени в даний момент перекриті долонями користувача і перерозподілити потужність між відкритими антенами, щоб забезпечити стабільність з’єднання.

Очікується, що перші смартфони з Snapdragon X65 з’являться в кінці року. Передбачається, що модем може дебютувати в iPhone 13 і Samsung Galaxy Z Fold 3.