Технології

У мережу злили нову інформацію про перший складний iPhone

iPhone

Раніше з’явилася інформація, що інженери Apple працюють над створенням складного iPhone. Про пристрій поки мало що відомо, але один з інсайдерів поділився подробицями про його зовнішній вигляд, позиціонування і передбачувані терміни виходу.

Подробиці про складний смартфон Apple розповів інсайдер Джон Проссер, який поки ще не заслужив особливої довіри. Втім, він запевняє, що спілкувався з людьми всередині компанії і дізнався від них деякі деталі про пристрій.

Читайте також:  Літак з трьома крилами обіцяє революцію в пасажирських перевезеннях

За його словами, перший складаний iPhone буде більше схожий на Samsung Galaxy Z Flip, ніж на Galaxy Z Fold. Якщо це вірно, то нас чекає “яблучна” розкладачка.

Відзначимо, що Марк Гурман з Bloomberg раніше заявив, що один з прототипів складного iPhone має в розкладеному стані 6,7-дюймовий екран.

Джерела Проссера запевняють, що розкладачка Apple буде пропонуватися в безлічі «забавних» забарвлень. Ймовірно, пристрій буде орієнтований на молодшу аудиторію. Що ж стосується термінів виходу смартфона, то Інсайдер каже, що чекати його раніше 2023 року не варто.