Авто

Мінівени Ford S-Max і Galaxy стали гібридами

Ford S-Max і Galaxy

Компанія Ford “запустила” в Європі нові версії мінівенів S-Max і Galaxy з гібридною силовою установкою. Обидві моделі споживають в змішаному режимі близько 6,5 літра бензину на 100 кілометрів пробігу і викидають в повітря на десять відсотків менше CO₂, ніж дизельні аналоги.

Гібриди Ford S-Max Hybrid і Galaxy Hybrid оснащені «атмосферником» 2.5, Що працює по циклу Аткінсона, електромотором, варіатором і тягової батарей на 1,1 кіловат-години. В сумі вони видають 190 сил і 200 Нм моменту.

Читайте також:  Новий електричний Volkswagen буде заряджатися за кілька хвилин

На електротязі мінівени здатні стартувати і пересуватися на короткі дистанції, тому більшу частину часу «надбудова» забезпечує оптимальну роботу ДВС, знижуючи витрату і шкідливі викиди. До “сотні” бензоелектричні S-Max і Galaxy розганяються за 9,8 і 10 секунд відповідно. Викиди CO₂ становлять 146-147 і 148-149 грамів на кілометр.

Батареї мінівенів заряджаються автоматично, або від двигуна, або від системи рекуперації, що вловлює до 90 відсотків енергії гальмування. За витрачанням електроенергії можна стежити на 10-дюймовому дисплеї.

У стандартне оснащення гібридів включені модем FordPass Connect з точкою доступу WiFi на 10 пристроїв і управлінням деякими функціями зі смартфона, а також навігація з відображенням пробок в режимі реального часу.

Читайте також:  Nissan придумав, як підвищити ефективність звичайних двигунів

Топова версія S-Max Vignale Hybrid може похвалитися передніми кріслами з підігрівом, вентиляцією і масажем.

Втім, гібридні мінівени – це тільки початок, повідомляє Ford. У планах-представити до кінця 2021 року ще 15 електрифікованих моделей. Причому це будуть як «м’які» гібриди, так і автомобілі з повністю електричними силовими установками.

Джерело: AutoCar