Авто

Hyundai побудував крокуючий безпілотник для доставки вантажів

Tiger X - 1

Підрозділ New Horizons Studio, створений Hyundai Motor Group для розробки роботизованих транспортних засобів, представив новий проект. Він називається Tiger X – 1 і являє собою Крокуючий модульний безпілотник, призначений для транспортування обладнання, продуктів і медикаментів в найвіддаленіші і важкодоступні місця.

Концепт Tiger X – 1-це подальший розвиток аварійно-рятувального безпілотника Elevate, представленого на виставці CES в 2019 році.

Правда, на відміну від свого попередника, «Тигр» не потребує присутності людей в салоні, повністю автономний і призначений виключно для транспортування продуктів, обладнання та інструментів.

Читайте також:  З'явилася нова фотографія недорогого седана Skoda Slavia

В іншому ж прототипи схожі: обидва можуть з повнопривідного автомобіля перетворюватися в крокуючого робота, а завдяки модульній конструкції адаптуються під різні завдання.

Tiger X - 1

Щоб знизити вагу і спростити виробництво, шасі і навіть колеса Tiger X-1 зроблені з використанням 3D-друку. Судячи з усього, як і у “Елевейта”, “ноги” безпілотника мають п’ять ступенів свободи і обладнані індивідуальним, вмонтованими в маточини коліс електромоторами.

Спектр застосування Tiger X – 1 широкий: від доставок посилок в місті і медикаментів у важкодоступні райони до проведення наукових досліджень, причому не тільки на Землі, але і на інших планетах. Транспортувальник можна використовувати навіть в парі з літаючим безпілотником. Останній буде доставляти робота ближче до точки призначення, попутно заряджаючи його або свою батарею.

Читайте також:  Mazda відправить у відставку маленький кросовер

Tiger X - 1

Hyundai не приховує, що зацікавлений у створенні високомобільних транспортних засобів, до яких відносяться Tiger X-1 і Elevate. Для розвитку цього напрямку корейці навіть купили фірму Boston Dynamics.

Американська компанія, що встиг попрацювати з управлінням перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA), має досвід в будівництві не тільки антропоморфних роботів, але і займається розробкою систем комп’ютерного зору, що використовують технології глибокого машинного навчання.