Технології

Twitter може стати платним

Twitter

Таким чином в соціальній мережі хочуть знизити свою залежність від реклами.

Популярна соціальна мережа Twitter в осяжному майбутньому може стати платною. Не цілком, але за рахунок додаткових можливостей для користувачів, які виявляться доступні тільки за підпискою, повідомляє Bloomberg.

За даними видання, в компанії вивчають різні можливості монетизації свого сервісу. Як розраховують в Twitter, введення платних функцій дозволить частково нівелювати падіння рекламних доходів і в цілому знизити залежність сервісу, на який припадає менше 1% від реклами серед великих соцмереж, від рекламодавців. В даний час програма впровадження платних функцій носить внутрішньокорпоративне позначення Rogue One.

Читайте також:  Апдейт браузера Samsung Internet: покращені вкладки та безпека

Як зазначає Bloomberg, посилаючись на власні джерела, в першу чергу планується зробити платним сервіс Tweetdeck, який є офіційним додатком соцмережі і дозволяє відстежувати кілька стрічок і вести кілька акаунтів паралельно. Такий функціонал затребуваний бізнесом, тому монетизацію також можуть почати впроваджувати з нього, оскільки зараз в Tweetdeck взагалі немає реклами.

Серед інших потенційно платних функцій називають ексклюзивний контент, можливість скасування відправки повідомлень, розширені налаштування і персоналізація профілів користувачів, відмова від показу в стрічці реклами, можливість завантаження більш якісних відеороликів, а також більш глибокі аналітичні дані по акаунтах.

Про терміни можливого впровадження монетизації в Twitter поки не повідомляється, оскільки соціальна мережа ще не отримала зворотного зв’язку від своїх інвесторів на плановані нововведення. При цьому роботу над платними функціями сервіс мікроблогів веде вже з 2017 року і вирішив форсувати їх впровадження на тлі пандемії коронавірусу.