Технології

Нова версія WhatsApp виправить дратівливий недолік месенджера

WhatsApp

Голосові повідомлення, одержувані в месенджерах, не завжди доречно прослуховувати на людях — те ж стосується і відеороликів, які при отриманні в чаті WhatsApp автоматично відтворюються зі звуком.

Схоже, незабаром розробники вирішать цю проблему – в бета-версії програми була помічена корисна функція, покликана підвищити конфіденційність при перегляді мультимедійного контенту.

WhatsApp

Учасники програми бета-тестування WhatsApp виявили в попередній збірці месенджера новий елемент, що дозволяє відправляти відеоролики співрозмовникам, попередньо відключивши звукову доріжку.

Читайте також:  Собівартість Samsung Galaxy S21 виявилася нижче, ніж у S20

Відповідна іконка з’явилася в меню “Правка”, в якому можна відредагувати відеофайл. При натисканні на значок динаміка відправлене відео буде за замовчуванням відтворюватися без звуку, але при бажанні адресат зможе включити аудіодоріжку вручну.

Дата появи нової функції в стабільній збірці поки невідома.

Нещодавно у веб-версії та додатку WhatsApp для ПК також з’явилася підтримка аудіо-та відеодзвінків, а разом з нею і функція біометричної аутентифікації.

Крім того, компанія працює над реалізацією режиму одночасного запуску WhatsApp на декількох пристроях — очікується, що така можливість у користувачів месенджера з’явиться вже найближчим часом.