Технології

Опубліковані перші скріншоти інтерфейсу Android 12

Android 12

Не чекаючи анонса Google, інсайдери вже отримали доступ до серії скріншотів операційної системи Android 12. На сайті XDA-Developers з’явилася галерея зображень з документів внутрішнього брифінгу Google, приуроченого до майбутнього виходу закритої бета-версії ОС. Крім того, став відомий можливий список смартфонів, які першими отримають оновлення прошивки.

Судячи з опублікованих скріншотів, Android 12 отримає оновлений дизайн панелі повідомлень, фон якої відтепер буде непрозорим. При цьому його відтінок може залежати від обраної теми оформлення — схожий ефект вже давно знайомий користувачам десктопної ОС Windows 10. Крім того, всі елементи інтерфейсу отримали більший радіус заокруглення порівняно з поточною ревізією «зеленого робота».

Читайте також:  Набагаті розробники додатків будуть менше платити Google

Android 12

У меню повідомлень, згідно з джерелом, буде зменшено кількість іконок, завдяки чому вони стануть більшими. Дата і годинник поміняються місцями, а в правому верхньому кутку з’являться нові індикатори конфіденційності. Однією з особливостей Android 12 стане повідомлення Користувача про запуск тим чи іншим додатком камери або мікрофона. Тапнувши по іконці, яка з’явилася в рядку стану, можна дізнатися, який саме додаток використовує ці ресурси смартфона.

Android 12

За даними інсайдерів, Google також виведе всі налаштування конфіденційності в окремий пункт меню. Екран віджетів в Android 12 буде використовувати розкривні списки замість сітки з горизонтальною прокруткою. Очікується і поява додаткових інструментів, що розширюють функціональність ОС.

Читайте також:  LG придумала смартфон з витяжним другим екраном

Що стосується смартфонів, які в першу чергу отримають доступ до першої бета-версії Android 12 для розробників, то інсайдери вказують на всі моделі пристроїв Google починаючи з Pixel 3. Не виключається і поява прошивки на смартфонах Motorola Edge і Edge+, Nokia 5.4, Samsung Galaxy S21 5g, realme 8 і X9, Xiaomi Mi11, Poco F2, А також OnePlus 9 і 9 Pro.

Сама компанія Google поки не підтверджувала список моделей, яких чекає оновлення, а також не розкривала термінів виходу бета-версії Android 12.