Авто

У США продали найстарішу нову машину. Вона чекала господаря сім років

Lotus Evora S 2013 року

У штаті Коннектикут нарешті знайшла свого власника Lotus Evora S 2013 року випуску, повідомляє Car and Driver. Білий спорткар, який прозвали найстарішим новим автомобілем в США, чекав свого господаря сім років.

Покупцем, який нарешті забрав “двухдверку”, став житель Нью-Йорка, в автопарку якого вже є ще один Lotus – родстер Elise. Evora S, у якої давно минула гарантія, він придбав за 70 000 доларів (5,2 мільйона рублів за поточним курсом), що на 20 000 доларів нижче початкової ціни.

Читайте також:  Mercedes-Benz EQS сфотографували на парковці заводу Tesla

В автосалоні автомобілю заново накачали шини і змінили всі технічні рідини крім моторного масла: його замінить власник після тисячі миль пробігу (1,6 тисячі кілометрів). Всі сім років купе зберігалося в опалювальному приміщенні. На одометрі числяться 160 кілометрів.

Lotus Evora S 2013 року

У виданні відзначають, що в Коннектикуті проживає безліч заможних любителів спортивних автомобілів. Тому ще більш дивно, що купе так багато років провело в дилерському центрі.

Як припускає головний менеджер салону Стів Плона, причина могла критися у вартості спорткара, проте знижувати її він не погоджувався.

У парку автосалону є ще сім Lotus GT, а також Evora 400 в кастомному відтінку кузова Red Velvet, яка чекає свого покупця з 2018 року.

Читайте також:  Автомобіль з вертикальним зльотом за 789 000 доларів [ВІДЕО]

Джерело: Car and Driver