Авто

Сильвестр Сталлоне отримав новий Chevrolet Corvette позачергово

Сильвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне став одним з перших власників нового Chevrolet Corvette C8. У той час як не настільки відомі клієнти все ще чекають замовлені спорткари, зірка «Роккі» і «Рембо» вже позує на тлі свіжо-придбаного автомобіля.

Сталлоне купив новий Corvette у дилера Chevrolet в місті Мерфрісборо, штат Теннессі. Звідти спорткар доставили до Будинку актора у Флориді, причому доставкою зайнявся особисто власник автосалону Бо Тріветт.

Він опублікував в Facebook фотографії із зіркою на тлі нового автомобіля в кольорі Rapid Blue і підтвердив, що Сталлоне тепер є його клієнтом.

Сильвестр Сталлоне, Бо Тріветт і його дружина на тлі нового Chevrolet Corvette C8

Сильвестр Сталлоне, Бо Тріветт і його дружина на тлі нового Chevrolet Corvette C8

GMMurfreesboro / Facebook.com

Видання AutoEvolution припускає, що Сталлоне опинився в числі перших власників моделі завдяки зоряному статусу, який дозволив йому придбати машину позачергово.

За деякими даними, клієнти, які оформили заявку на покупку заздалегідь, все ще чекають свої «корвети». Наприклад, у схожій ситуації опинився житель штату Джорджія Денніс Калер, який ще в грудні 2020 року виграв новий Chevrolet Corvette в лотерею, проте досі його не отримав – через ажіотажний попит машин у дилерів немає.

Ціни на купе Corvette C8 починаються від 59 995 доларів, а за родстер доведеться заплатити мінімум 67 495 доларів.

Залежно від комплектації і додаткового обладнання, вартість моделі може доходити до 100 тисяч доларів. У скільки автомобіль обійшовся Сталлоне, не уточнюється.

Джерело: GMMurfreesboro / Facebook.com, AutoEvolution