Технології

Hyundai скасувала переговори з Apple по створенню електрокара

Hyundai

У відповідь на нещодавно опубліковані інсайдерські звіти, що вказують на можливу співпрацю Apple з компаніями Hyundai і Kia на предмет партнерства, автовиробники випустили офіційні заяви. Як виявилося, розраховувати на швидкий реліз «яблучного» транспортного засобу шанувальникам бренду поки не варто.

Раніше представники Hyundai заявляли, що Apple потенційно може стати ключовим партнером компанії при виробництві Apple Car.

Пізніше керівництво бренду уточнило, що робота над фірмовими технологіями автономного водіння обговорювалася відразу з декількома компаніями, але ніяких подробиць автовиробник поки розкрити не готовий.

Читайте також:  Дизайн інтерфейсу Windows 10X злили в мережу до релізу

Чутки також приписували Apple плани щодо інвестування близько $ 3,6 мільярда в Kia Motors. Однак після заяви Hyundai, за даними Bloomberg, Американський вендор був змушений призупинити переговори.

Відразу після публікації цієї новини акції Hyundai впали на 8,4%, а цінні папери Kia — на 15,3%. Таким чином, доля проекту Apple Car поки залишається під питанням. За непідтвердженою інформацією, Apple веде аналогічні переговори, як мінімум з шістьма іншими автовиробниками.

Джерело: 9to5mac