Авто

Стало відомо, як може виглядати президентський лімузин Байдена

The Beast

46-й президент США Джо Байден оголосив пріоритетом автомобільної галузі загальну електрифікацію, тому знаменитий лімузин The Beast може одного разу теж стати електричним.

Обраний президент США Джо Байден разом з Білим домом отримає в своє розпорядження і американський автомобіль №1: знаменитий лімузин Cadillac One на прізвисько The Beast.

З 1993 року президентський автомобіль являє собою лімузин виробництва General Motors з “обличчям” Cadillac. Останньою версією був “звір” Дональда Трампа, представлений в 2018 році.

Читайте також:  BMW розкрила зовнішність електричного лифтбека i4

Він був побудований на платформі вантажівки GMC TopKick, броньований по вищій категорії і важив понад 6800 кілограмів. Джо Байден може продовжувати використовувати the Beast або замовити новий лімузин.

Якщо він все-таки вирішить вибрати останній варіант, як буде виглядати новий президентський лімузин? Враховуючи, що пріоритетом розвитку автомобільної галузі Байден оголосив загальну електрифікацію, видання GM Authority зобразило The Beast броньованим лімузином з фронтальною частиною від електричного кросовера Cadillac Lyriq, який був показаний в серпні 2020 року.

Вийшло цілком непогано, а з урахуванням того, що Байден збирається пересадити чиновників на електрокари, ця ідея може втілитися в реальність.