Суспільство

Гейтс назвав головні загрози людству

Білл Гейтс

Гейтс ще в 2015 році заявив про ймовірність нової пандемії, спровокованої респіраторним вірусом, на зразок коронавірусу.

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс американський мультимільярдер назвав дві головні загрози людству після пандемії. Про це в неділю, 7 лютого, він заявив в інтерв’ю YouTube-каналі Veritasium.

Гейтс розповів, що людство не підготовлене до такого виклику, як зміна клімату. Він зазначив, що щороку рівень смертності через це буде “навіть більший”, ніж під час пандемії коронавірусу.

Читайте також:  У Польщі зафіксовано індійський штам COVID-19

“Щорічно кількість жертв цієї проблеми може бути вищою, ніж та, з якою ми маємо справу зараз під час пандемії”, – підкреслив бізнесмен.

Другою загрозою підприємець назвав біотероризм. За його словами, ті, хто хочуть нашкодити людям, можуть створити вірус, тому ймовірність зіткнутися з цією проблемою вища в порівнянні з природними епідеміями.

Гейтс додав, що мова може йти про респіраторний вірус. Людина, яка заразилася ним, може до пори до часу не знати про це, але при цьому буде заражати інших в громадських місцях, сказав бізнесмен.