Статті

Пилососи Ровента з паром – це техніка, яка допоможе навести ідеальну чистоту

Rowenta

Завжди приємно повертатись у чисту оселю, хоча і далеко не кожен любить прибирати самостійно. Але саме прибирання вважається найбезпечнішим методом дезінфекції, при якому не потрібно застосовувати будь-які хімічні речовини. Щоб прибирання стало простим та зручним процессом, і при цьому було еффективним, варто обирати миючі пилососи Ровента французського виробництва, які стануть надійним помічником у кожному домі.

Принцип роботи пароочищувача

Паровий резервуар наповнюється водою, яка при нагріванні перетворюється на пар, що потрапляє назовні потужним струменем. За допомогою такої технології можна бути впевненим у швидкості прибирання та гіпоалергенності приміщення після.

Інноваційні парові пилососи здатні чистити килимові покриття, мити паркет, ламінат, плитку, лінолеум і з легкістю видаляти плями та будь-які забруднення без використання хімічних засобів.

Читайте також:  Самые частые неполадки вилочных погрузчиков: как избежать ремонта

Купити миючий пилосос Ровента

Саме пар допомагає підтримувати чистоту в будинку та видаляти 99,9% бактерій у всьому приміщенні. Для того, щоб розігріти бак з водою, достатньо 30 секунд.

Чому саме миючі пилососи Ровента:

  • застосовується спеціальний картридж, який зашкоджує формуванню накипу, тим самим здатен подовжити службу самого пилососа;
  • стандартні щітки, турбо-щітки різного розміру;
  • тримач для насадок;
  • подібні пилососи можна використовувати для прибирання на кухні, у ванні, спальні та для різних поверхонь, змінюючи лише насадки;
  • чистка паром підходить для догляду за матрацами і подушками.

Де можна придбати якісний миючий пилосос

Обираючи будь-яку техніку, варто пам’ятати та остерігатись підробок, саме тому краще звертатись на офіційний сайт Rowenta в Україні. Адже тут можна отримати дійсно високу якість та надійність відомого французького бренду. Також на сайті www.rowenta.ua можна зв’язатись з офіційним дистриб’ютором і замовити якісну техніку з гарантією на ремонт і обмін згідно з європейськими стандартами.

Читайте також:  Особенности хозяйственных сумок

миючі пилососи Ровента

Що варто знати перед покупкою пилососа Ровента

Звісно модельний ряд таких пилососів досить великий, і перш ніж обрати оптимальну техніку, потрібно визначити потреби та цілі такої покупки.

Пилососи можуть бути з різними типами пилозбірників: пластиковий контейнер або багаторазовий якісний мішок для збору пилу, що має додаткове покриття.

Також пилососи можуть відрізнятися своїм розміром і додатковою опцією, такою як фільтрація повітря.

Навіть невеликі моделі паропилососів Ровента мають велику потужність всмоктування з мінімальними витратами електроенергії. Обираючи якісну техніку на офіційному сайті, завжди можна отримати професійну консультацію від обізнаних дистриб’юторів.

*На правах реклами