Технології

Робопёс Spot навчився прибирати в будинку, виносити сміття і садити рослини [ВІДЕО]

Spot

Через кілька років робопес Spot полетить підкорювати місяць і Марс — ймовірно, там його чекають вражаючі звершення. Однак інженери Boston Dynamics вирішили, що машині не завадить навчитися і чогось корисного в повсякденному житті, наприклад, прибирати в будинку.

Boston Dynamics випустила нове відео, де показала робопса, оснащеного маніпулятором, що з’являвся в роликах компанії кілька років тому. Його називають рукою, хоча він більше схожий на звичайний захоплення як візуально, так і по виконуваних функцій.

Читайте також:  Аеротаксі, яке здатне розганятися понад 300 км / год показали в дії

Тепер Spot став ще корисніше, ніж раніше. Наприклад, він може зайнятися прибиранням, піднімаючи сміття, яке залишилося після вечірки. Інженери навчили робота відкривати двері, перетягувати важкі предмети і смикати за ручки, виконуючи певні дії.

Судячи з усього, робопес також зможе стати відмінним компаньйоном для дітей: у всякому разі, копатися в пісочниці і малювати на асфальті крейдою з новою роботизованою рукою він вже вміє.

Неясно, чи можна вже зараз придбати своєму роботу цей корисний аксесуар, який значно розширить його функціональність. Сам Spot коштує $ 75 000.