Технології

Робопёс Spot навчився прибирати в будинку, виносити сміття і садити рослини [ВІДЕО]

Spot

Через кілька років робопес Spot полетить підкорювати місяць і Марс — ймовірно, там його чекають вражаючі звершення. Однак інженери Boston Dynamics вирішили, що машині не завадить навчитися і чогось корисного в повсякденному житті, наприклад, прибирати в будинку.

Boston Dynamics випустила нове відео, де показала робопса, оснащеного маніпулятором, що з’являвся в роликах компанії кілька років тому. Його називають рукою, хоча він більше схожий на звичайний захоплення як візуально, так і по виконуваних функцій.

Читайте також:  Алгоритм обчислив формулу успіху творчості

Тепер Spot став ще корисніше, ніж раніше. Наприклад, він може зайнятися прибиранням, піднімаючи сміття, яке залишилося після вечірки. Інженери навчили робота відкривати двері, перетягувати важкі предмети і смикати за ручки, виконуючи певні дії.

Судячи з усього, робопес також зможе стати відмінним компаньйоном для дітей: у всякому разі, копатися в пісочниці і малювати на асфальті крейдою з новою роботизованою рукою він вже вміє.

Неясно, чи можна вже зараз придбати своєму роботу цей корисний аксесуар, який значно розширить його функціональність. Сам Spot коштує $ 75 000.