Технології

Створено сервіс для відстеження крадіжки особистих фотографій

Exposing.AI

З кожним днем зберегти конфіденційність і особисту інформацію в мережі стає все складніше. Новий інструмент Exposing.AI дозволяє кожному дізнатися, чи використовувалися його особисті фотографії для навчання систем розпізнавання облич на базі ШІ.

Багато людей навіть не замислюються, звідки розробники програм розпізнавання облич беруть знімки для навчання своїх просунутих алгоритмів. Як виявилося, деякі з них звертаються до загальнодоступних баз, а інші — до фотохостингу, наприклад Flickr.

Читайте також:  Microsoft, Apple і Mozilla розкритикували нову технологію Google

Програма Exposing.AI створена з однією метою: переконатися, що особисті фотографії не використовувалися без вашого відома.

Exposing.AI використовує відкриті бази даних, аналізуючи ідентифікатори Flickr. Алгоритм виключає систему розпізнавання осіб. за словами розробників, мільйони зображень отримані без згоди користувачів.

Це порушує права людей, оскільки вони не давали дозволу на роботу з біометрикою. Мало того, ніхто не займається контролем подібних порушень, а фотографії беруться безпосередньо з соціальних мереж і фотохостингів.

Exposing.AI

Один з користувачів, який вже відсканував свій обліковий запис, знайшов безліч збігів. На жаль, навіть якщо виявлений сам факт подібних зловживань, зробити з цим поки нічого не можна.

Читайте також:  Подробиці і дата виходу складного iPhone

Джерело: Exposing.AI