Технології

Toyota анонсувала перспективну заміну літій-іонним акумуляторам

Toyota

Наприкінці 2020 року стало відомо про розробку нового твердотільного акумулятора силами фахівців Toyota. Тепер же японський автовиробник підтвердив, що нові літій-металеві батареї виявляться значно ефективніше існуючих аналогів.

Про розробки батарей нового покоління повідомляють багато великих компаній і автовиробники. Так, Volkswagen купила стартап Navistar за $ 3,8 мільярда і займається створенням повністю електричної середньотоннажної вантажівки International MV.

В даний момент неясно, на якому етапі знаходяться розробки тієї чи іншої компанії, проте багато хто з них заявляють, що готові представити комерційні варіанти до середини 2020-х років.

Читайте також:  На ринку ПК зафіксоване рекордне за 20 років зростання

Цілком можливо, що Toyota виявиться першою: вона вже анонсувала твердотільну батарею для майбутнього електричного транспорту. Вже сьогодні експерти називають роботу японської компанії не інакше як тим, що повністю переверне ринок, запевняючи, що в найближчі роки Toyota випустить електрокар з новим акумулятором.

Стверджується, що в порівнянні з літій-іонними батареями такі елементи демонструють куди більш високі характеристики.

“Батареї наступного покоління, такі як твердотільні і метал-повітряні, більш безпечні і демонструють вражаючі характеристики”, – заявляють представники Toyota.

Однією з перших, хто отримає подібні батарейки, може стати дочірня компанія японського автовиробника Hino. Але поки про терміни появи твердотільних акумуляторів нічого не відомо.