Авто

Tesla випустить 2500 електричних вантажівок до кінця року

Semi tesla

Один з постачальників компанії Tesla розкрив планований обсяг виробництва електричної вантажівки Semi, який повинен встати на конвеєр в третьому кварталі нинішнього року.

Як повідомляє видання InsideEVs, один з постачальників Tesla, який вже співпрацює з компанією в рамках випуску моделей Model S, 3, Х і Y, повідомив, що в третьому кварталі поточного року планується почати серійне виробництво вантажівки Semi з електричною силовою установкою.

Кузов Semi буде випускатися на заводі Tesla в місті Фрімонт штату Каліфорнія, але остаточна збірка, як очікується, буде організована на фабриці Tesla Gigafactory в штаті Невада або Tesla Giga Austin в штаті Техас — після завершення її будівництва. Подробиці стануть відомі ближче до початку виробництва.

Читайте також:  У Києві під час карантину дозволять паркуватися безкоштовно

Перша дослідна партія Semi буде зібрана вже в травні нинішнього року, дослідно-серійне виробництво почнеться в липні, а повноцінне серійне виробництво стартує вже в серпні 2021 року.

До кінця серпня планується випустити близько 350 вантажівок, після чого обсяг виробництва буде поступово збільшуватися — до 100 автомобілів на тиждень до кінця 2021 року і до 500 автомобілів на тиждень до кінця 2022 року.

У поточному році Tesla випустить 2500 Semi, в 2022 році — 10 000, в 2023 році — 25 000 (включаючи європейську версію), а в 2024 році обсяг зросте до розрахункових 25 000 електровантажівок на рік.