Авто

Ілон Маск назвав найгірший момент для покупки нового автомобіля

Ілон Маск

Ілон Маск назвав найгірший момент для покупки нового автомобіля. Генеральний директор Tesla заявив, що найкраще купувати автомобіль, зібраний на початку життєвого циклу, або в момент, коли виробництво стабілізувалося. Екземпляри, зроблені в період активного зростання виробництва, можуть поступатися за якістю збірки.

Блогер Сенді Манро-один з послідовних критиків продукції Tesla, так що Ілону Маску довелося відповідати на незручні питання на самому початку інтерв’ю. Одна з найбільш хльостких фраз про якість Tesla також належить Манро: у 2018 році експерт порівняв якість збірки електромобілів з «лінійкою Kia зразка 1990-х років».

Читайте також:  У Tesla Model 3 лопається скло задньої правої двері

У бесіді з Маском блогер поскаржився, що куплений ним ліфтбек Model 3 зібраний набагато гірше, ніж точно такі ж електрокари місяць по тому.

Бос Tesla погодився з критикою і спробував пояснити причини виникаючих дефектів — зокрема нерівномірних зазорів і поганого лакофарбового покриття.

Ілон Маск почав з того, що назвав організацію виробництва пеклом. “Випускати прототипи досить легко і весело… але досягти масового виробництва електрокарів, домогтися надійності і конкурентної ціни вкрай важко”, — дав зрозуміти Маск.

Як правило, проблеми з якістю збірки виникають, коли Tesla прагне відповідати виробничим цілям і активно нарощує темпи випуску електромобілів. «У якийсь момент конвеєр став рухатися так швидко, що на кузовах не встигала висихати емаль», — зізнався Маск.

Читайте також:  Rolls-Royce представив «космічний» Phantom

На усунення дефекту пішло якийсь час, і партії машин, зроблених на піку виробництва, пофарбовані гірше. На думку топ-менеджера Tesla, фаза активного зростання виробництва – найгірший момент для покупки нового автомобіля.

У той же час Маск підкреслив, що у Tesla не було досвіду масового виробництва, і його компанія є першим за 100 років новим великим автомобільним брендом з США. До того ж, якість електромобілів, які випускаються постійно вдосконалюється: останній апгрейд виробничої лінії був зроблений в грудні 2020 року.

Джерело: YouTube-канал Munro Live