Авто

Зовнішність і салон першого електроседана Audi розкриті до прем’єри

Audi e-tron GT

У мережі з’явилися знімки з офіційної фотосесії Audi e-tron GT-першого електроседану німецької марки. До прем’єри, яка намічена на 9 лютого, виявилися розкриті і зовнішність, і салон новинки. В цілому серійний e-tron GT повторив однойменний концепт зразка 2018 року, але в деталях седан відрізняється від прототипу.

Виробник називає e-tron GT “чотиридверним купе”, хоча формально це седан з похилим дахом, що нагадує за форм-фактором і габаритами Audi A7 Sportback. Дизайнери зберегли на серійному електромобілі і модну світлодіодну оптику, і увігнутий капот, і пару зарядних роз’ємів в передніх крилах.

Читайте також:  Aston Martin представив найпотужніший Vantage в дусі Формули-1

Візуальні відмінності “масового” електроседана від концепту e-tron GT зразка 2018 року в штрихах: простіше зроблені бампери, видозмінений дифузор, з’явилися традиційні дверні ручки і більш функціональні дзеркала заднього виду. Також змінився малюнок дисків, хоча простими» аеродинамічні ” колеса з спрямованим малюнком не назвати.

У салоні відмінностей від концепту більше, хоча Архітектура розташування повітроводів, розмір і форма екранів, а також дизайн центрального тунелю збереглися. Зате помінявся кермо, оздоблювальні матеріали, блок регулювань клімат-контролю і дверні карти. Можна відзначити, що по інтер’єру седан e-tron GT сильно відрізняється від кросоверів e-tron/e-tron Sportback.

Технічні характеристики “звичайних” Audi e-tron GT тримаються в таємниці. Відомо, що всі «батарейні» седани розділять платформу PPE з Porsche Taycan, тобто трьохоб’ємник Audi отримає і 800-вольтову електросистему, і інтегрований в силову структуру підлоги тяговий акумулятор. Однак в точності e-tron GT не повторить Taycan: у електромобілів будуть силові установки різної потужності; відзначиться і запас ходу.

Читайте також:  В Україні водії зможуть заробляти на порушниках ПДР – Геращенко

Світова прем’єра електромобіля Audi e-tron GT відбудеться наступного вівторка, 9 лютого. У Європі продажі напевно почнуться до кінця першого півріччя, адже на конвеєр модель встала ще в грудні минулого року.

Джерело: Cochespias.net