Авто

Jeep Wrangler V8 виявився ненажерливіше за Lamborghini і McLaren

Jeep Wrangler

Американське агентство з охорони навколишнього середовища EPA додало Jeep Wrangler Rubicon 392 в офіційний рейтинг економічності.

Виявилося, що Wrangler з мотором V8 ненажерливіше, ніж суперкари Lamborghini Huracan і McLaren 720s. За критерієм витрати палива в змішаному циклі Wrangler Rubicon 392 серед аутсайдерів рейтингу.

Після прем’єри Jeep Wrangler Rubicon 392 з атмосферним 6,2-літровим V8 ніхто не очікував рекордів економічності від рамного всюдихода з брутальною зовнішністю і «грязьовими» покришками.

Читайте також:  Kia розсекретила зовнішність оновленого Cerato

Офіційний рейтинг EPA підтвердив побоювання екологів: позашляховик з V8 показав результат 14 миль на галон, що відповідає середній витраті палива в змішаному циклі 16,8 літра на 100 кілометрів. Порівнянний результат у Mercedes-AMG G 63, але на трасі «Гелік» економічніше «Джипа».

Незважаючи на куди більш потужні двигуни суперкари також витрачають менше бензину: McLaren 720s Spider з турбомотором спалює 13 літрів на 100 кілометрів пробігу, а Lamborghini Huracan EVO з атмосферним V10 — 15,7 літра на 100 кілометрів пробігу. Гірше Wrangler Rubicon 392 за паливною ефективністю тільки 712-сильний суперпікап RAM TRX (19,6 л/100 км) або Монстри на зразок Lamborghini Aventador S Roadster (23,5 л/100 км).

Читайте також:  Xiaomi показала свій перший автомобіль

У листопаді минулого року британські експерти склали власний рейтинг паливної ефективності суперкарів, але за основу взяли не показник витрати бензину, а дальність поїздки на одному баку.

Джерело: fueleconomy.gov