Технології

Apple в 14-й раз поспіль стала найбільш шанованою компанією в світі

Fortune

Журнал Fortune опублікував щорічний список найбільш шанованих компаній світу. У 14-й раз поспіль рейтинг очолює виробник айфонів і макбуків. Цікаво, що шість позицій у першій десятці рейтингу займають різні технологічні компанії.

Список Fortune 500 був складений у співпраці з консалтинговою компанією Korn Ferry. Рейтинг визначається по 52 галузям, а право голосу належить провідним аналітикам і керівникам 332 компаній по всьому світу.

Кожен з них оцінює підприємства у своєму напрямку за дев’ятьма критеріями, від інвестиційної вартості та якості управління та продукції до соціальної відповідальності та здатності залучати таланти.

Читайте також:  Нова Chrome OS стала зручнішою і отримала корисні функції

Fortune

Як стало відомо, вже 14-й раз поспіль рейтинг очолила Apple. Компанія обійшла Amazon, Microsoft і Alphabet, зайнявши також перше місце в категорії «Комп’ютери». Amazon вдалося посісти друге місце в загальному заліку і очолити категорію «Інтернет-послуги та роздрібна торгівля».

Microsoft стартує з третьої позиції в глобальному рейтингу і з першої в категорії «Комп’ютерне програмне забезпечення». Walt Disney на четвертому місці найбільш шанованих компаній і на першому в категорії «Розваги». Холдинг Alphabet, що володіє Google, розмістився тільки на сьомому місці.

“Після року, коли людство більше ніж коли-небудь спиралося на технологічних гігантів — щоб спілкуватися, розважатися і навіть і просто виживати в ізоляції, — цілком доречно, що Apple, Amazon і Microsoft займають три верхні рядки в рейтингу”, — заявляють представники Fortune.

Читайте також:  iOS 14.5: групові відеодзвінки, захист від стеження і інші функції

Джерело: Fortune