Технології

Інсайдери назвали ціну і нові подробиці VR-гарнітури Apple

Apple VR

Минулого місяця відразу з декількох мережевих джерел стало відомо, що компанія Apple працює над створенням VR-гарнітури преміум-класу. Новий інсайдерський звіт розкриває основні технічні деталі та очікувану вартість цього аксесуара, який, як очікується, стане одним з найдорожчих гаджетів компанії.

Згідно публікації видання The Information, фірмова гарнітура буде оснащена більш ніж десятком камер для відстеження рухів рук користувача. Картинка буде виводитися на обидва дисплеї пристрою з роздільною здатністю 8K і підтримкою технології відстеження погляду.

Читайте також:  Нова версія iOS вирішить головну проблему Face ID в 2021-м

При цьому за даними джерела, компанія прагне до чіткого відображення на екранах тільки того зображення, на якому зосереджений погляд користувача. Інша частина кадру на периферії зору буде більш низької якості — це дозволить зменшити навантаження на процесор пристрою.

Можлива вартість VR-гарнітури складе близько $1000. Інсайдери також стверджують, що всередині компанії обговорювалася і більш висока ціна в районі $3000.

Імовірно в стільки покупцям може обійтися спеціальна версія пристрою, орієнтована на промислове використання за аналогією з представленою раніше Microsoft Hololens.

Остання призначена для підвищення продуктивності, а також допомоги співробітникам компанії в швидкому освоєнні нових навичок за допомогою інтерактивних методів.

Читайте також:  Spotify хоче рекомендувати музику на основі емоцій і оточення слухача

З чуток, слідом за VR-гарнітурою Apple випустить і більш легкі споживчі окуляри доповненої реальності під назвою Apple Glass, але їх специфікації, дата релізу і ціна поки невідомі.