Технології

Інсайдери назвали ціну і нові подробиці VR-гарнітури Apple

Apple VR

Минулого місяця відразу з декількох мережевих джерел стало відомо, що компанія Apple працює над створенням VR-гарнітури преміум-класу. Новий інсайдерський звіт розкриває основні технічні деталі та очікувану вартість цього аксесуара, який, як очікується, стане одним з найдорожчих гаджетів компанії.

Згідно публікації видання The Information, фірмова гарнітура буде оснащена більш ніж десятком камер для відстеження рухів рук користувача. Картинка буде виводитися на обидва дисплеї пристрою з роздільною здатністю 8K і підтримкою технології відстеження погляду.

Читайте також:  Apple затримує поставки iPhone 13 Pro через дефіцит

При цьому за даними джерела, компанія прагне до чіткого відображення на екранах тільки того зображення, на якому зосереджений погляд користувача. Інша частина кадру на периферії зору буде більш низької якості — це дозволить зменшити навантаження на процесор пристрою.

Можлива вартість VR-гарнітури складе близько $1000. Інсайдери також стверджують, що всередині компанії обговорювалася і більш висока ціна в районі $3000.

Імовірно в стільки покупцям може обійтися спеціальна версія пристрою, орієнтована на промислове використання за аналогією з представленою раніше Microsoft Hololens.

Остання призначена для підвищення продуктивності, а також допомоги співробітникам компанії в швидкому освоєнні нових навичок за допомогою інтерактивних методів.

Читайте також:  Офтальмологи висловилися щодо шкоди синього світла для очей

З чуток, слідом за VR-гарнітурою Apple випустить і більш легкі споживчі окуляри доповненої реальності під назвою Apple Glass, але їх специфікації, дата релізу і ціна поки невідомі.