Технології

В Android з’явиться функція заборони стеження за користувачем

Android

Нещодавно компанія Apple заявила, що в iOS з’явиться функція, завдяки якій можна буде повністю заборонити додаткам збір інформації користувача третіми особами.

Тепер же, за даними інсайдерів, про плани впровадити подібну схему має намір і Google — незабаром покращений режим приватності з’явиться і в операційній системі Android.

Близькі до Google джерела, в ході інтерв’ю авторитетному виданню Bloomberg заявили, що розробники американської компанії розглядають можливість обмеження збору даних і відстеження інформації користувача.

Читайте також:  Apple зацікавилася криптовалютою і відкрила нову вакансію

Відповідні попередження незабаром можуть стати частиною мобільної операційної системи Android. Іншими словами, додатки будуть зобов’язані запитувати у користувача дозвіл на обробку його персональних даних.

Згідно з джерелом, мета Google-дотримати вимоги споживачів, для яких питання конфіденційності залишаються критичними. За попередньою інформацією, в налаштуваннях Android з’явиться додатковий перемикач, за допомогою якого можна буде заборонити будь-який збір інформації і відстеження. При цьому очікується, що алгоритми Google будуть менш суворими, ніж у Apple.

В даний час нова функція Android знаходиться на початковій стадії розробки, і точних відомостей про терміни її впровадження поки немає.