Технології

Apple запатентувала «безсмертний» кабель для смартфонів

Apple

Оригінальний кабель Apple для смартфонів і планшетів не раз піддавався критиці за порівняно швидкий вихід з ладу. Найчастіше “під роздачу” потрапляла його оболонка, яка тріскалася в процесі експлуатації. Схоже, компанія прислухалася до відгуків: в одному з її нових патентів з’явився опис більш «живучого» фірмового аксесуара.

У базі даних відомства США з патентів і товарних знаків з’явилася патентна документація Apple з описом нового кабелю. Судячи з його змісту, при його розробці бренд врахував ключові недоліки оригінального рішення.

Читайте також:  NASA відправить на МКС тисячі живих організмів. У їх числі кальмари

Apple

Взявши до уваги той факт, що потовщення кабелю ускладнює його підключення до пристроїв в чохлах, Apple зробила акцент на щільності і жорсткості обплетення.

Окремий пункт документа присвячений вузлу з’єднання кабелю зі штекером. У цьому місці найчастіше утворюються злами, що може привести до поломки виробу. Тому компанія передбачила спеціальну гільзу на краях кабелю, яка не допускає вигинів, але і не потовщує його.

Apple

Примітно, що в патенті не згадується термін Lightning — це може виявитися натяком на відмову від використання фірмового порту в нових пристроях.

Крім того, з чуток, в одному з наступних поколінь iPhone може бути представлений і зовсім без роз’єму для дротової зарядки або з гніздом USB Type-C. Представники Apple появу патенту у відкритому доступі не прокоментували.

Читайте також:  Оновлений Mozilla Firefox отримав вбудований перекладач

Джерело: appleinsider