Авто

Найнадійніші позашляховики, які майже не ламаються: що треба знати про моделі

Toyota Land Cruiser 200

На бездоріжжі автомобілісти звикли цінувати потужність і прохідність машини. Ще важлива практичність, щоб у багажник вмістилося необхідне спорядження. Але в основі стоїть надійність.

Покупці ганяються саме за такими машинами.

Land Rover Defender

Land Rover Defender

Легендарний британський позашляховик з’явився 1948 року. Відтоді без принципових змін, які здебільшого зачіпали дизайн та опції підвищення комфорту, виготовлявся донедавна, поки на ринок не вийшов абсолютно новий наступник.

Mercedes G-class

Квадратний “Гелендваген” – сьогодні радше модна міська іграшка, ніж використовуваний за призначенням позашляховик. Та моделі першої серії не мали нічого спільного з сучасним G-class. Звісно, ті авто були найнадійнішими. Проте й актуальний автомобіль не завдасть клопоту, якщо вчасно його обслуговувати.

Читайте також:  Nissan розсекретив дату прем'єри нового спорткара

Mercedes-Benz G-Class 2.0

Jeep Grand Cherokee

Знаменитий позашляховик – простий і дуже функційний автомобіль із легким нальотом преміального шику. Це стосується моделі будь-якої генерації. Але більш ранні зразки, звісно, кращі, бо прості та надійні.

Jeep Grand Cherokee

Chevrolet Tahoe

Тут ситуація схожа з Jeep Grand Cherokee. Але Tahoe заходить трохи з іншого боку. Будучи не менш надійним і невибагливим, цей позашляховик пропонує просторий інтер’єр, місткий багажник і багате оснащення.

Chevrolet Tahoe

Nissan Patrol

Patrol – справжня класика поїздок бездоріжжям. Важко знайти умови, з якими цей автомобіль не зміг би впоратися. Старі моделі особливо запитані ентузіастами через неймовірну надійність.

Читайте також:  ЗАЗ випустить 10 тис. автомобілів для Renault

Nissan Patrol

Toyota Land Cruiser

Геній цього позашляховика полягає в тому, що первинний задум збережено навіть в актуальній генерації під товстим шаром сучасного обладнання. Новий Land Cruiser так само надійний, як і будь-який старий автомобіль, тільки підвищуються вимоги до уважного обслуговування.

Toyota Land Cruiser

Mitsubishi Pajero

Pajero є такою ж легендою, як і Land Cruiser. Але машина трохи менша й дешевша. Здається, Mitsubishi має намір відмовитися від цієї моделі і не розробляти наступника. Отже, навіть сучасні зразки скоро стануть класикою.

Mitsubishi Pajero

Джерело: Обозреватель