Авто

Перераховано автомобілі, якими найбільше задоволені власники

Model X

Американське видання Consumer Reports опублікувало рейтинг автомобільний марок, якими більше і менше всього задоволені власники. В опитуванні взяли участь 369 тисяч осіб, які оцінили свої машини за п’ятьма факторами, а також відзначили, чи стануть вони знову купувати автомобілі того ж виробника.

У список критеріїв, за якими виставляли оцінку автомобілям, увійшли задоволення від водіння, комфорт (рівень шуму і плавність ходу), робота електроніки, місткість місць для зберігання і відповідність ціни очікуванням.

Читайте також:  Електромобілі Tesla почали продаватися за біткоїни

За результатами опитування лідером рейтингу стала Tesla, хоча вона отримала п’ять балів тільки за задоволення від водіння. Комфортабельність електрокарів і роботу електроніки власники оцінили на чотири бали, зберігання в салоні – на три бали. У категорії ціна – якість “Тесли” отримали тільки один бал.

Друге, третє і четверте місця дісталися американським брендам Lincoln, Ram і Chrysler. Всім трьом маркам власники виставили “трійку” за електроніку, зате водіння і комфортабельність оцінили на вищий бал. Замикає п’ятірку лідерів Subaru, який не отримав п’ять балів у жодній категорії, а нижчу оцінку в один бал заробив за мультимедійну систему.

Читайте також:  Аналітики порівняли шкоду від електрокарів і автомобілів з ДВС

В аутсайдерах рейтингу опинилися Cadillac, Nissan і його преміальна “дочка” Infiniti. Власники поскаржилися на електроніку Infiniti, а також відзначили, що машини японської марки коштують занадто дорого. Крім цього, на “двійку” оцінили відсіки для зберігання речей.

Джерело: Consumer Reports