Технології

Google провела великий редизайн Android TV

Android 11

Компанія Google почала масштабне оновлення Android TV для розумних телевізорів по всьому світу. Ключовим нововведенням у свіжій версії ОС став перероблений дизайн домашнього екрану.

Крім того, змінилася і структура інтерфейсу прошивки — за запевненням розробників, він став більш зручним для користувачів.

Android TV

Після апдейту на головному екрані Android TV поруч зі значком голосового пошуку з’являться три вкладки: Home, Discover і Apps. Головний екран, що прийшов на заміну старому оформленню, виконаний в «плитковому» дизайні в дусі Netflix, і розбитий на тематичні розділи.

Читайте також:  На початку квітня NASA проведе перший запуск вертольота Ingenuity на Марсі

Вкладка “Додатки”, в повній відповідності зі своєю назвою, просто групує встановлені програми і пропонує завантажити додаткові в Google Play. Новою для операційної системи стала вкладка “Відкрийте для себе”, що пропонує персональні рекомендації по фільмах, шоу та іншому популярному контенту від Google, аналогічно вкладці “Для вас” в прошивці Google TV.

Android TV

Компанія вже почала розсилати оновлену версію Android TV в США, Австралії, Канаді, Німеччині та Франції. У найближчі тижні перероблена версія ОС буде доступна на сумісних пристроях і в інших регіонах.

Джерело: aftvnews.com