Авто

Названа головна фішка першого електрокара Apple

Apple Car

Схоже, компанія Apple планомірно рухається до поставленої мети-випуску електромобіля під власним брендом. І хоча ще не оголошена навіть приблизна дата анонсу новинки, в мережі вже почали з’являтися перші подробиці про співпрацю бренду з великим автовиробником і навіть про знакові особливості фірмового транспорту.

За даними видання CNBC, зараз Apple готується укласти партнерську угоду з південнокорейськими брендами Hyundai і KIA. Зокрема, першому автомобілю вендора з Купертіно приписують платформу Hyundai E-GMP.

Читайте також:  На 135 тисячах Tesla раптово відключається екран. Їх відправлять в ремонт

При цьому джерело стверджує, що дебютна модель Apple Car буде зовсім позбавлена можливості управління водієм, і стане повністю безпілотним транспортом.

“Перші автомобілі Apple Cars не передбачатимуть водія за кермом. Це будуть автономні електромобілі, призначені для бізнесу і орієнтовані на останню милю”, – повідомляє видання.

Це може означати, що автомобілі Apple, принаймні, на початковому етапі впровадження будуть орієнтовані на доставку продуктів та інших вантажів, а також на роботу в організаціях, що надають послуги безпілотного таксі.

Очікується, що дебют Apple Car відбудеться 2024 році, але компанія поки не підтвердила цю інформацію.