Авто

Шпигуни сфотографували новий прототип безпілотної електровантажівки Tesla Semi

Tesla Semi

У твіттер-акаунті The Kilowatts з’явилися шпигунські фотографії одного з чотирьох існуючих прототипів електричної вантажівки Tesla Semi, які готують до активних випробувань. За попередніми даними, прем’єра моделі може відбутися до кінця 2021 року.

Тягач, занурений на трейлер, відрізняється від прототипів, які потрапляли в об’єктиви камер раніше: у нього інакше виконано скління, головна оптика затемнена, а ззаду встановлені ліхтарі нового дизайну.

За непідтвердженими поки даними, змінилася і компонування обладнання – цей висновок експерти зробили на основі фотографії задньої частини вантажівки.

Читайте також:  «Заряджену» версію Nissan Patrol сфотографували без камуфляжу

Деякі подробиці про електричний тягач з автопілотом вже відомі: Semi оснастять чотиримоторною установкою, яка забезпечить багатотонному вантажівці розгін місця до 100 кілометрів на годину за п’ять секунд, а з 40-тонним причепом – за 20 секунд.

У стандартній модифікації Semi буде проїжджати на одному заряді батарей 483 кілометри, а в топовому виконанні Long Range – 805 кілометрів.

Однак цей показник може бути збільшений: раніше глава Tesla Ілон Маск заявив, що «отримати запас ходу в 500 кілометрів нескладно, для дійсно далеких перевезень ми ходимо збільшити запас ходу до 800 і навіть 1000 кілометрів».

Читайте також:  Tesla Model 3 проїхав близько 600 кілометрів на автопілоті [ВІДЕО]

Відомі і попередні ціни на обидві версії Semi: перша обійдеться в 150 тисяч доларів, а далекобійна — в 180 тисяч.

Джерело: The Kilowatts / Twitter.com