Авто

Honda запатентувала таємничий футуристичний концепт-кар

Honda

Японська компанія Honda отримала патент на таємничу модель-футуристичний концепт-кар, що нагадує машину з віддаленого майбутнього. Зображення витягнутого автомобіля, завдяки яким його можна розглянути з усіх ракурсів, опинилися в розпорядженні нідерландського видання Autoweek.

Концептуальна модель виглядає як вільна фантазія дизайнерів Honda, проте японська марка все ж вирішила захистити її зовнішність патентом – це може означати, що в майбутньому такий шоу-кар представлять публіці.

Одна з особливостей, яка відразу кидається в очі, – довгі тонкі смуги, що розходяться від маточин закритих коліс по кузовним панелям. Частина з них переходить в обриси дверей, позбавлених традиційних ручок: ймовірно, їх роль відіграють більш широкі прорізи в районі передніх коліс.

Читайте також:  Більшість водіїв бояться безпілотних автомобілів

Honda

Фото: Autoweek

Концепт отримав величезний скляний дах, що замінює бічні і заднє скло і переходить в капот. З боків передка розташована оптика ламаної форми, а нижче – незграбний спліттер. У задній частині видно вигнутий бампер, тонкі ліхтарі і місце для шильдика.

Honda

Судячи по зовнішності шоу-кара, йому покладена повністю електрична силова установка, а також повний набір електроніки, включаючи найсучасніший автопілот.

Honda вже не перший рік працює над технологіями автономного водіння: в 2020 році марка обіцяла вивести на ринок автомобіль з третьому рівнем автономності за шкалою SAE. Крім цього, японська компанія разом з General Motors і Microsoft вклала два мільярди доларів в стартап Cruise, що займається розробкою безпілотників.