Авто

Штучний інтелект допоможе власникам Porsche налаштувати свої автомобілі

Porsche

Компанія Porsche представила конфігуратор налаштування нових автомобілів на основі штучного інтелекту. За словами представників марки, навчені нейронні мережі здатні з 90-відсотковою точністю підібрати індивідуальний список опцій для кожного клієнта.

Нова онлайн-система дозволить позбутися від тривалих пошуків інформації в мережі про ті чи інші цікаві функції, а також від поїздок в дилерські центри для консультацій з менеджерами.

Інтелектуальний конфігуратор допоможе всім клієнтам марки заздалегідь визначитися з опціями майбутнього автомобіля, не виходячи з дому. Скористатися послугою можна як з комп’ютера, так і за допомогою смартфона.

Читайте також:  Chrysler може зникнути після об'єднання концернів

Система, в основі якої лежать навчені нейронні мережі, здатна більш ніж по 270 параметрам підібрати комплектацію і функціонал майбутнього автомобіля. Штучний інтелект аналізує наявність моделей на цікавому ринку, потреби клієнта в тих чи інших опціях і з точністю до 90% відсотків підбирає кілька моделей, відповідних перевагам покупця.

Porsche

За словами представників Porsche, подібний показник точності не граничний. Оскільки нейронні мережі здатні самонавчатися в процесі підбору автомобілів, в майбутньому штучний інтелект зможе підбирати автомобілі, які будуть ідеально відповідати персональним інтересам кожного клієнта.

У березні минулого року інженери компанії Seat спільно з фахівцями ізраїльської фірми Eyesight Technologies почали розробку нових систем контролю за станом водія на основі штучного інтелекту.

Читайте також:  Euro NCAP презентував результати перших краш-тестів року

Розроблене в рамках співпраці програмне забезпечення зможе не тільки визначити, заснула людина чи ні, але і «зрозуміти», чи бачить він наближається пішохода.