Авто

Інсайдер розповів про ключові особливості автомобіля Apple

Apple Car

Аналітик видання Tianfeng International Го Мінджі, посилаючись на власні джерела в ланцюжку постачальників, поділився новими подробицями про розробку першого автомобіля Apple. Він розповів, на базі якої платформи буде створено транспортний засіб і де стане проводитися.

За даними аналітика, Apple все ж має намір тісно співпрацювати з Hyundai Group для розробки і виробництва свого фірмового автомобіля, так як Foxconn, що виробляє більшу частину «яблучної» техніки, не підходить для цих цілей.

Читайте також:  Lotus розкрив назву свого першого кросовера

Го Мінджі стверджує, що базою для електрокара стане платформа E-GMP, розроблена для електрокарів Hyundai, Ioniq і Kia.

Hyundai E-GMP

У звіті говориться, що виробництво автомобіля буде відбуватися на одній з фабрик Kia в США. При цьому Hyundai Mobis стане відповідати за проектування і виробництво деяких деталей, тоді як Apple сконцентрується на програмному і апаратному забезпеченні, що відповідає за функцію автономного водіння, процесорах, пов’язаних з роботою акумуляторів технологіях, дизайні екстер’єру та інтер’єру, користувальницькому досвіді та інтеграції транспортного засобу зі своєю екосистемою.

Крім того, автомобіль Apple буде позиціонуватися як модель дуже високого класу. Його ціна, а також вартість деталей і компонентів будуть значно вище, ніж у звичайних електромобілів.

Читайте також:  Ford Mustang нового покоління збереже двигун V8

Реліз нового продукту очікується орієнтовно в 2025 році. При цьому раніше повідомлялося, що керівництво Hyundai не до вподоби політика Apple.

Джерело: MaCRumors