Авто

Експерти дали оцінку новому OLED-дисплея Samsung для смартфонів

Samsung

Однією з ключових фішок смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra став екран нового покоління, що забезпечує чітке і яскраве зображення навіть на відкритому повітрі в сонячну погоду.

Нещодавно фірмовий OLED-дисплей отримав сертифікат незалежної організації Underwriters Laboratories (UL). Експерти не тільки перевірили можливості матриці, але і назвали її важливі технічні характеристики.

В першу чергу фахівці UL перевірили два аспекти, які впливають на якість зображення на дисплеї поза приміщенням: колірне охоплення і яскравість.

Читайте також:  Хетчбеки і кабріолети MINI оновилися і обзавелися новими опціями

В ході експертизи було встановлено, що на відкритому повітрі колірна гамма нового OLED-дисплея Samsung відповідає охопленню 73% стандарту DCI-P3, а максимальна яскравість перевищує 1500 ніт.

Такі показники стали можливі завдяки використанню в матриці нового типу органічного матеріалу, що дозволяє усунути ефект затемнення дисплеїв смартфонів на вулиці.

Представники Samsung пояснили, що фірмовий екран відображає кольори за допомогою запатентованого світловипромінюючого процесу, який охоплює широку колірну гамму.

Іншими словами, високий ступінь насиченості та інтенсивності кольору дає можливість виводити на екран чітке зображення навіть при яскравому освітленні.

«В епоху 5G, коли люди проводять все більше часу за своїми смартфонами, ми повинні забезпечувати яскраве і чітке зображення як в приміщенні, так і на відкритому повітрі», — сказав генеральний директор Samsung Display Company Джу Сан Чой.

Читайте також:  Civic Type R стане останньою негібридною Honda в Європі

Компанія поки не розкриває планів по оснащенню OLED-матрицями нового типу інших своїх смартфонів або поставок подібних дисплеїв стороннім виробникам.