Авто

Lexus опублікував нове зображення загадкового електрокара

Lexus

Компанія Lexus продовжує тизерну кампанію нового загадкового електрокара, який дебютує протягом 2021 року в статусі концепту. На початку грудня минулого року японська марка опублікувала знімок, на якому зображена передня частина машини, а 1 лютого поширила зображення корми майбутньої моделі.

На новому тизері можна розглянути світиться напис Lexus на двері багажника (мова, по всій видимості, йде про концептуальний кросовер), спойлер, тонкі світлодіодні задні ліхтарі, розташовані горизонтально, і дах, візуально розділену на два сегменти.

Читайте також:  General Motors позбувся ще одного свого бренду

У тому ж стилі виконаний і передок електрокара – з оптикою складної форми, підсвіченим логотипом і заглушкою на місці радіаторної решітки.

Шоу-кар, по всій видимості, покликаний продемонструвати дизайн серійних електрокарів Lexus, в основу яких ляже архітектура e-TNGA.

Зокрема, мова йде про майбутню модель, яка стане другим електрокаром японського бренду після електричної версії кросовера UX, представленої в 2019 році.

Раніше стало відомо, що Lexus працює над власною системою управління електроприводом – технологія отримала назву Direct4. Вона стане одним з найважливіших кроків на шляху до майбутньої електрифікації модельного ряду і, за запевненнями представників марки, «забезпечить кращі керованість і контроль, а також зниження рівня шуму».

Читайте також:  Tesla випустить 2500 електричних вантажівок до кінця року

Джерело: Lexus