Авто

Mercedes-Benz може випустити модель менше A-Class

Mercedes-Benz

Mercede-Benz розглядає можливість випуску нових компактних моделей, які будуть менше за розмірами, ніж нинішнє сімейство A-Class і кросовер GLA, повідомляє німецьке видання AutoBild.

Перші чутки про можливу появу нових моделей початкового рівня з’явилися ще влітку минулого року. Тоді головний інженер Mercedes-Benz з розробки компактних автомобілів Аксель Хейкс і керівник відділу випробувань Йохен ек натякнули, що модульна платформа MFA дає можливість поповнити продуктову лінійку новими моделями, які б поступалися за габаритами існуючим A-Class і GLA.

AutoBild в свою чергу уточнює, що укорочений варіант A-Class без задніх дверей можуть представити вже в 2022 році. Пізніше, в 2023 році, з’явиться його крос-версія зі збільшеним дорожнім просвітом, рейлінгами на даху і захисним пластиковим обвісом. За замовчуванням кросовер буде передньопривідним.

Читайте також:  Автомобіль з вертикальним зльотом за 789 000 доларів [ВІДЕО]

Однак офіційного підтвердження цим чуткам поки немає. У найближчих планах автовиробника-Підготовка до випуску флагманського електрокара EQS, який з’явиться на ринку в 2022 році.