Технології

Xiaomi запатентувала розумні окуляри з медичними функціями

Окуляри

Ще в минулому році Xiaomi почала розробку розумних окулярів – зокрема, компанія запатентувала оригінальну AR-гарнітуру. Нещодавно в мережі з’явився опис ще однієї потенційної новинки бренду, здатної діагностувати і лікувати ряд захворювань.

Згідно з мережевими джерелами, патент описує окуляри традиційної конструкції з комплектним футляром, призначені для виявлення симптомів різних захворювань, а також їх корекції.

Зокрема, згадується про оснащення пристрою світлодіодами для фототерапії і магнітними елементами для поліпшення кровообігу. Відзначається і наявність акустичної складової-динаміків або модулів з ефектом кісткової провідності.

Читайте також:  Вже не QWERTY, але все ще погано. Названо найгірші паролі 2020-го

Xiaomi

Судячи з прикладеного кресленням, акумулятор і велика частина електроніки будуть розташовані в дужках окулярів. На жаль, як і у випадку з більшістю подібних патентів, докладні технічні характеристики і навіть комерційну назву пристрою документація не розкриває.

Невідома і можлива дата релізу подібного гаджета. Представники компанії випуск відповідної продукції поки не анонсували.

Джерело: gizchina