Авто

Renault припиняє виробництво своєї компактної моделі

Renault Twingo

Після інформації про повернення Renault 5, який також був відомий в США як “Le Car” до того, як був знятий з виробництва в 1996 році, надійшли й інші дані, менш позитивні.

Незважаючи на те, що в 2020 році було продано близько 43 000 одиниць, Renault підтверджує, що після цього покоління вона виключить Twingo зі своєї лінійки. Підтвердження прийшло від глави компанії Луки де Мео.

У заяві де Мео говориться, що Renault відмовляється від A-сегмента. Він вважає, що малолітражки з двигунами внутрішнього згоряння зникнуть через суворі європейські стандарти.

Читайте також:  Mercedes-Benz розкрив дату прем'єри нового електрокросовера

Обмеження ускладнюють отримання рентабельності невеликих автомобілів, особливо з урахуванням додаткових податків, що стягуються з неелектричних транспортних засобів.

Більш того, після того як Daimler припинить партнерство з французькою маркою з виробництва Twingo і Smart Forfour в Словенії, розробка і виробництво компактного Renault наступного покоління стануть дорогими.

Слід зазначити, що Daimler звернула свій погляд на Китай щодо свого бренду Smart, створивши спільне підприємство з Geely, яке покладе початок майбутньому кросоверу, заснованому на Sustainable Experience Architecture китайської компанії.

З урахуванням сказаного, майбутнє Twingo визначено в певний момент або, принаймні, протягом цього десятиліття. Без Twingo компанія могла б зосередитися на Renault 5, який більш-менш відноситься до того ж сегменту.