Авто

Jeep пообіцяв новому Grand Cherokee «видатну» прохідність

Grand Cherokee L

Jeep Grand Cherokee нового покоління отримає, за словами керівника марки, «видатну» прохідність, а в разі версії 4XE — ще й гуманну витрату палива.

Новий Grand Cherokee стане наступною моделлю Jeep з гібридною силовою установкою. Гібрид, який підключається з індексом 4XE вийде на ринок на початку наступного року, а ще раніше, протягом декількох найближчих місяців, дебютує стандартна п’ятимісна модифікація позашляховика.

Як розповів в інтерв’ю виданню WhichCar глава марки Jeep Крістіан Меньє, за динамічними характеристиками і паливної економічності

Читайте також:  Покупці Ford Mustang стають старше останні десять років

Гібридна бензинова версія буде кращою, ніж дизельна — тому моторів на важкому паливі для нового Grand Cherokee і не планується.

Електрифікація, за словами Меньє, забезпечить позашляховику не тільки економічність, але і вражаючі динамічні характеристики. А прохідність, запевняє глава Jeep, у Grand Cherokee нового покоління буде і зовсім “видатною”.

Планується і випуск “зарядженої” версії Trackhawk, але тільки в короткобазной версії. Довгобазний Jeep Grand Cherokee з приставкою L і трьома рядами сидінь надійде в продаж в США вже в третьому кварталі нинішнього року.