Політика

Кравчук назвав головне питання для референдуму

Леонід Кравчук

Українці повинні вирішити, як необхідно організувати життя на непідконтрольних Києву українських територіях, вважає Леонід Кравчук.

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі стосовно Донбасу Леонід Кравчук запропонував винести на всеукраїнський референдум питання про організацію життя в окремих районах Донбасу і в Криму. Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна 24 у неділю, 31 січня.

“Найбільш болючим питанням сьогодні є питання Донбасу і Криму. <...> Ідеться про мир і війну, життя і смерть, рідко буває, щоб люди так розходилися. І, можливо, нам потрібно буде винести (на референдум – ред.) для того, щоб люди сказали, як повинно бути організоване життя в тих регіонах, які сьогодні не контролюються Україною, але є українськими територіями”, – зазначив екс-президент.

Читайте також:  Байден розповість про зовнішньополітичний курс США

При цьому він підкреслив, що анексія півострова і війна на сході України сприймаються українськими політичними силами по-різному.

За словами Кравчука, “політики, які фактично підтримують кремлівську політику, видають себе за патріотів і проголошують свої пристрасті на різних майданчиках”.

“І народ буквально не може зорієнтуватися в тому плані, а яка ж спільна думка у різних політичних сил, вони розійшлися в корінному питанні”, – пояснив глава делегації.