Авто

Ілон Маск поділився інформацією про майбутні електрокари Tesla

Semi tesla

В рамках щорічного звіту Ілон Маск не тільки показав оновлену версію Model S, але і поділився інформацією про терміни виходу нових електромобілів Tesla. Він розповів про готовність футуристичного пікапа Cybertruck, вантажівки Tesla Semi і натякнув на наступну категорію, якою займеться компанія.

Про розробку електричної вантажівки Tesla Semi було відомо давно, але терміни його виходу були неясні. На цей раз Ілон Маск був більш відвертий, пояснивши, що випуск моделі затримується через дефіцит батарей. Проблема полягає в тому, що Semi використовує в п’ять разів більше клітин, ніж звичайний автомобіль. Сьогодні це істотно підняло б ціну, зробивши транспорт занадто дорогим.

Читайте також:  Дощові дрег-перегони: BMW X6 M проти Lamborghini Urus

Вже зараз автовиробник разом з партнерами працює над вирішенням проблеми дефіциту акумуляторів. Передбачається, що до кінця року вдасться отримати достатній обсяг нових акумуляторних блоків 4680, які зможуть запропонувати підвищену щільність в порівнянні з традиційними осередками. Саме на цей термін заплановано початок продажів Semi.

Ще більш очікуваною стала інформація про терміни виходу Cybertruck. Глава Tesla заявив, що проектування і створення конструкції завершені, а наступним етапом стане виробництво. Перші партії пікапа надійдуть у продаж вже в 2021 році, а масовий вихід стартує в 2022-му.Неясно, чи збереже Cybertruck оригінальний дизайн, представлений на першій презентації.

Читайте також:  Електроседан Lucid Air першим отримає підтримку об'ємного звуку Dolby Atmos

Нарешті, Ілон Маск заявив, що не зрікається своїх попередніх висловлювань з приводу випуску електричного фургона. Однак на питання про терміни його виходу він відповів “Коли прийде час”. За словами мільярдера, Tesla в якийсь момент обов’язково випустить такий вид транспорту, але на даний момент і для нього стримуючим фактором виявилася нестача акумуляторів.

Джерело: techcrunch