Технології

Робопес Koda за $ 45 000 вміє зчитувати людські емоції [ВІДЕО]

Робопес Koda

Компанія Koda представила незвичайну роботизовану собаку. Пристрій володіє просунутим штучним інтелектом, вміє реагувати на поведінку власників і може стати відмінним компаньйоном. ШI дозволяє йому не тільки спілкуватися з людьми, але й вчитися чомусь новому.

Робопес Spot виробництва Boston Dynamics вкрай дорогий, а ціна на нього стартує з $75 тисяч. Інженери компанії Koda представили більш доступного пса-компаньйона, який вміє обробляти складні команди і навіть освоювати нові навички.

Читайте також:  Військові США планують розмістити сонячні електростанції в космосі

Пристрій заснований на алгоритмі з підтримкою блокчейна, що не тільки захищає від злому, але і дозволяє зберегти особисті дані власника.

Роботизованого пса Koda оснастили 3D-камерами, розташованими спереду, ззаду і з боків. Крім того, у нього є 13-мегапіксельна камера, що робить якісні знімки. Всього в конструкції передбачено 14 двигунів, включаючи два на шиї, що робить робота вельми рухливим.

Пристрій отримав дисплей з високою роздільною здатністю і кілька датчиків, включаючи датчик сили і тиску лап. Якісний мікрофон здатний розпізнавати голос з точністю до 97%.

“Перші власники Koda зможуть спостерігати за процесором розвитку ШІ в дії: як він перетворюється з цуценя в дорослу собаку з інтелектом суперкомп’ютера”, — розповідають творці робота.

Читайте також:  Apple в 14-й раз поспіль стала найбільш шанованою компанією в світі

Програмне забезпечення Koda допомагає роботові не тільки поступово розвиватися, але також розуміти емоції людини і взаємодіяти з ним відповідним чином.

Вартість робота стартує з $ 45 тисяч і може досягати 55 тисяч.

Джерело: CNET