Технології

Apple запатентувала «інноваційну» камеру для iPhone

Apple

Щорічно представляючи нове покоління iPhone, компанія Apple відзначає поліпшені можливості зйомки фірмових гаджетів в порівнянні з попередниками. Очікується, що і прийдешні моделі смартфонів бренду не стануть винятком — на це натякає і недавній патент мережі виробника, що стосується камери для нових смартфонів. Але є нюанс: інноваційною її не назвеш.

Документ, зареєстрований американським відомством USPTO, описує модуль камери з фокусною відстанню, змінним в діапазоні від 85 до 165 міліметрів.

Читайте також:  Новий гіперзвуковий двигун дозволить дістатися в будь-яку точку Землі за дві години

Він отримав два рухливих світлових елементи і розташовану між ними систему лінз, яка може включати обмежувач діафрагми або заломлюючий елемент.

Apple

Цікаво, що таку технологію складно назвати принципово новим рішенням — вона не перший рік застосовується різними виробниками, і вже відома користувачам як «перископ».

Проте така система може запропонувати хороший баланс між оптичним і цифровим масштабуванням. Не виключено, що майбутні моделі iPhone будуть оснащуватися такими модулями — в патенті також зазначено, що подібний об’єктив може використовуватися в планшетах і ноутбуках.

Коли Apple представить перший пристрій з камерою нового типу, поки невідомо.

Читайте також:  Патент Apple натякає на очікувану функцію в нових iPhone

Джерело: PatentlyApple