Авто

Ілон Маск розповів, коли з’явиться Tesla Roadster

Tesla Roadster

Компанія Tesla визначилася з терміном початку виробництва моделі Roadster, яке раніше відклала на невизначений час. Глава американської компанії Ілон Маск заявив в Twitter, що проектування новинки завершиться в нинішньому році, а збірку налагодять в 2022-му.

На даний момент Tesla ще не затвердила дизайн нового Roadster: це планується зробити в кінці літа, додав Маск. Крім цього, він підтвердив, що електричний спорткар отримає тримоторну силову установку і «просунуту батарею».

Раніше установка, що складається з трьох електродвигунів, з’явилася на оновленій Model S з приставкою Plaid. В сумі мотори розвивають 1034 кінські сили. На розгін з місця до 60 миль (97 кілометрів на годину) такий електрокар витрачає всього 1,99 секунди, але при старті з ходу. Максимальна швидкість обмежена на позначці 322 кілометри на годину.

Читайте також:  Оновлений Kia Soul вперше помітили під час тестів

Маск також обіцяв укомплектувати топову версію Roadster певним пакетом опцій, в основі якого лежать розробки компанії SpaceX. Очікується, що це буде реактивні прискорювачі “холодного” типу.

Прототип Tesla Roadster вперше представили в листопаді 2017 року. Дводверка отримала три електромотори, два з яких приводять в рух задню вісь, а один – передню. Ємність тягового акумулятора “Родстера” становить 250 кіловат-години, а час розгону до 97 кілометрів на годину дорівнює показнику оновленої Model S Plaid – 1,9 секунди.