Політика

Зеленський відповів критикам закону про референдум

Зеленський

Оскаржити прийняття закону про народовладдя мають намір ті політики, які бояться волі народу, вважає президент.

Президент Володимир Зеленський в суботу, 30 січня, прокоментував плани Європейської солідарності оскаржити прийняття закону про референдум в Конституційному суді.

“Найбільше цього тижня вразило, як багато страху з’явилося у деяких політиків і їх “партійних” коментаторів від нашого закону про референдум. Зовсім не у суспільства, а саме у політиків. Знаєте, чому вони так бояться референдуму? Все банально. Це їх ключовий страх перед людьми”, – пише Зеленський.

Читайте також:  В Укравтодорі розповіли, скільки доріг побудували

Він уточнює, що це “страх перед неминучістю тих змін, які відбулися в 2019 році”. “Коли дуже солідні діячі і діячки після десятиліть “царювання” у високих кабінетах моментально опинилися … без влади і впливу”, – додав президент.

“Зараз вони живуть тільки однією цинічною надією, що нібито можна відігратися і знову зібратися “клубом старих друзів” на печерських пагорбах, щоб вирішувати все в державі для власної вигоди і не питаючи у суспільства. А якщо народ має реальний інструмент референдуму, то такі діячі насправді не можуть бути впевненими ні в чому”, – зазначив Зеленський.

Читайте також:  Шмигаль: Середня зарплата зросте на 13%

За його словами, референдум – це інституційна зброя людей, щоб відсікати те, що не відповідає інтересам суспільства. І вибирати те, заради чого повинна працювати держава.

“Ми дали людям реальну можливість здійснювати вирішальний вплив на владу. І не на один раз, а назавжди. І скористатися цією можливістю народ може в будь-який момент. Тому, друзі-політики, звикайте. Вам тепер завжди доведеться враховувати, що останнє слово буде не за вами, а за товариством”, – резюмував президент.