Суспільство

Оголошені учасники першої в історії приватної місії на МКС

МКС

Приватна американська компанія Axiom Space зі штаб-квартирою в Х’юстоні розкрила подробиці своєї майбутньої космічної місії AX-1. Це перший випадок в історії, коли на Міжнародну космічну станцію буде здійснений повністю приватний політ за участю туристів, які побажали побувати за межами рідної планети.

В рамках AX – 1 відвідати борт МКС зможуть американський інвестор в області нерухомості Ларрі Коннор і канадський інвестор Марк Паті.

Читайте також:  Замовлена МОЗ COVID-вакцина ефективна на 78%

Axiom Space

Компанію їм складуть колишній астронавт NASA Майкл Лопес-Алергіа, який виступить в ролі капітана, і колишній ізраїльський пілот винищувача Ейтан Стібб. При цьому Ларрі Коннору довірили роль пілота-першого в історії приватного пілота в рамках космічної місії.

Вся четвірка буде доставлена на МКС всередині капсули Crew Dragon компанії SpaceX. Остання уклала контракт з Axiom Space на здійснення приватних польотів. На станції люди пробудуть вісім днів, після чого повернуться на Землю. Точна дата польоту поки не призначена, але трапиться це не раніше січня 2022 року.

За наявною інформацією, вартість такого космічного туру становить $55 мільйонів з людини. У перспективі Axiom Space планує здійснювати по кілька таких польотів на рік.

Читайте також:  Названо кількість дітей, що народилися в Новий рік у Києві

Джерело: wmfe.org