Бізнес ідеї

Нова технологія Micron підвищує енергоефективність і продуктивність ОЗУ

Micron

Американська Micron оголосила про початок поставок нових модулів DRAM-пам’яті, виконаних за самою передовою технологією 1α (альфа). Вона дозволяє домогтися збільшення щільності розміщення осередків пам’яті, підвищення продуктивності і пропускної здатності, а також зниження кількості споживаної енергії.

Новий техпроцес 1α дозволяє домогтися збільшення щільності розміщення осередків пам’яті на цілих 40%. Разом з тим приріст продуктивності склав близько 10%. Технологію вже можна використовувати для виробництва пам’яті DDR4 і LPDDR4 з щільністю в межах від 8 до 18 Гбіт.

Крім збільшення щільності пам’яті, виробник також заявляє про зниження енергоспоживання на 15% в порівнянні з мобільною DRAM, виготовленої за попереднім техпроцесу 1Z. передбачається, що це може бути особливо корисно в нових смартфонах з підтримкою 5G, яким властива підвищена витрата енергії під час підключення до швидкісного інтернету нового покоління.

У перспективі Micron має намір розширити використання 1α на всю продуктову лінійку. Перші ж комерційні продукти, виготовлені за новим техпроцесом, повинні з’явитися на ринку до кінця цього року. Компанія вже приступила до масового виробництва і розіслала тестові зразки своїм партнерам.

Джерело: Micron