Технології

У Google Chrome для Android з’явилася функція, доступна на iOS вже 4 роки

Google Chrome

Днями Google випустила стабільну версію 88-ї збірки фірмового браузера Chrome: вона отримала поліпшену темну тему і позбулася підтримки FTP і Adobe Flash.

Разом з тим було оголошено про початок тестування 90-ї збірки, в якій вже знайшли одну корисну функцію для користувачів смартфонів під управлінням Android і персональних комп’ютерів.

Google Chrome

Одним з нововведень Chrome 90 стала можливість відкладеного читання веб-сторінок, доступна у версії браузера для Android і PC. Зараз ця збірка знаходиться в каналі Canary, але сама опція включена за замовчуванням і не вимагає активації через приховані налаштування chrome://flags, як це зазвичай буває з новими функціями.

Читайте також:  Дослідники вирішили важливу проблему OLED-дисплеїв

Вона досить проста у використанні. Так, користувачеві лише потрібно затиснути потрібне посилання для виклику контекстного меню, а потім вибрати Read Later («читати пізніше»).

Після цього в закладках можна буде знайти окрему папку з відкладеними сайтами. Найцікавіше, що така можливість ще в 2017 році з’явилася у версії Chrome для iOS. Неясно, чому її реліз на Android і PC затримався на стільки років.

Бажаючі випробувати нову функцію можуть завантажити Chrome Canary або ж активувати її в стабільній версії браузера, вказавши в пошуковому рядку chrome://flags/#read-later.

Джерело: The Verge