Технології

Кількість користувачів інтернету досягла рекордної позначки

Інтернет

Розробники платформи управління соціальними мережами HootSuite опублікували статистичні дані про поточну кількість інтернет-користувачів.

Цифра виявилася вражаючою, а станом на січень 2021-го помітно зросла кількість людей, які не уявляють своє життя без Всесвітньої павутини і соціальних мереж.

Згідно з аналітичним звітом, за минулий рік кількість користувачів смартфонів у всьому світі збільшилася на 1,8% і склала 5,22 мільярда чоловік — це 66,6% всього населення Землі. При цьому Інтернетом користується 59,5% людства.

Читайте також:  Спеціальний «шрифт-вбивця» зламує Windows 10. Рятують оновлення

Крім того, за останні 12 місяців кількість власників акаунтів соціальних мереж зросла на 490 мільйонів — зараз у всьому світі їх налічується 4,2 мільярда, або 53% населення.

В середньому кожен з користувачів приділяє соцмережам 2 години 25 хвилин щодня. Цікаво, що найменше цікавляться таким дозвіллям жителі Японії (51 хвилина), а рекорд по «залипання» утримують філіппінці — 4 години 15 хвилин на добу.

HootSuite

В цілому, за даними аналітиків, середньостатистичні користувачі інтернету проводять в мережі на всіх типах пристроїв майже 7 годин на день. При цьому все більша частина власників цифрової техніки воліє використовувати для пошуку голосові команди – за останні 30 днів такий вибір зробили 45% користувачів.