Авто

На продаж виставили «Бетмобіль», на якому можна їздити по дорогах загального користування

Бетмобіль

На аукціоні Bonhams у Великобританії виставлять на продаж копію легендарного “Бетмобіля” з фільмів Тіма Бертона 1989 і 1992 років. Придбати супергеройський автомобіль, побудований на базі Ford Mustang, можна буде за 30 000 фунтів стерлінгів.

“Бетмобіль” побудували інженери одного з британських кузовних ательє в 2016 році. В основі проекту лежить Ford Mustang 1965 року випуску. Для створення репліки супергеройської машини тюнери встановили спеціальний висувний купол, через який здійснюється доступ в двомісний салон.

Читайте також:  Найдешевші електрокари в Україні: моделі від $16 000

Крім того, модель обладнана масивним аеродинамічним обвісом, передньою турбіною і чотирма декоративними задніми патрубками. Справжню вихлопну систему інженери вивели збоку.

Бетмобіль

У салоні “Бетмобіля” тюнери встановили два спортивних шкіряних крісла, а на приладовій панелі розмістили безліч кнопок і датчиків, також виконують декоративну функцію. У рух супергеройський автомобіль приводить 5,7-літровий V8.

У парі з агрегатом працює механічна трансмісія. Відмінною особливістю даної репліки є те, що автомобіль оснащений необхідною оптикою і номерними знаками, що дозволяє експлуатувати «Бетмобіль» на дорогах загального користування, незважаючи на розміри.

Бетмобіль

Фото: Bonhams

Пробіг семиметрового “Бетмобіля” невідомий, проте він може бути нульовим, оскільки відразу після побудови, машину придбав Британський автомобільний музей, де репліка зберігалася в якості одного з експонатів. Після закриття установи, копію супергеройського автомобіля виставлять на продаж. Придбати екстравагантний “Бетмобіль” можна буде за 30 000 фунтів стерлінгів .

Читайте також:  Землетрус в Японії знищив знаменитий гоночний автодром разом з машинами

У грудні минулого року повідомлялося про плани виставити на продаж копію легендарного бетмобіля з фільму Тіма Бертона 1989 року. Супергеройська машина побудована на агрегатах Chevrolet Corvette, а також обладнана висувною кабіною і двома кулеметами.

Джерело: Bonhams