Технології

Автономність Apple AirPods Max виявилася вище заявленої

Apple AirPods Max

Компанія Apple в ході презентації повнорозмірні бездротові навушників AirPods Max заявила про значний час автономної роботи новинки і підтримку технології швидкої зарядки. Перевірити це на практиці взялися співробітники дизайнерського агентства Floating Pixels — і залишилися вражені отриманим результатом.

Тестування показало, що повністю заряджені AirPods Max з включеним активним шумозаглушенням і рівнем гучності 75% здатні відтворювати музику з iPhone протягом 22 годин.

Apple AirPods Max

При цьому побудована за результатами тесту діаграма демонструє зниження заряду акумулятора навушників від 100% до 99% протягом години, потім гаджет став розряджатися швидше.

Читайте також:  Смартфони LG втратять можливість розблокування завантажувача

Apple AirPods Max

Щоб перевірити заяву Apple про можливості підзарядки AirPods Max, учасники тестування підключили до блоку живлення повністю розряджені навушники на 5 хвилин — це дало їм 1 годину і 39 хвилин прослуховування музики на 75% гучності з активним «шумодавом».

Повна зарядка АКБ навушників зайняла 1 годину і 53 хвилини.

Що ж стосується можливостей АКБ новинки в режимі очікування, то вона “просаджується” в середньому на 1% кожні 2,5 години — причому незалежно від того, знаходяться AirPods Max у фірмовому кейсі чи ні.

Джерело: 9to5mac